www.gryfino.info Strona Główna www.gryfino.info
Forum Portal Mieszkańców Gryfina

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PLR Klub Gryfino
Autor Wiadomość
PLRGryfino 
Szeregowy

Imię: PLR
  Wysłany: Sob Sty 12, 2013 17:03   PLR Klub Gryfino

Juz wkrótce WIELKIE otwarcie nowego Klubu w Gryfinie: PLR

Ile można było czekać na otwarcie miejsca, w którym króluje kultura i rozrywka na najwyższym poziomie. Klubo - Kawiarnia PLR tutaj czas się zatrzymał...
U nas jak za gierka: paprykarz, seta i galareta. Syfon, żytnia, oranżada, dobrze czuć Ci się pomaga!

ul. Armii Krajowej 6
www.plrgryfino.pl

[ Dodano: Sob Sty 12, 2013 17:04 ]

G.Tenno 
Major

Wysłany: Sob Sty 12, 2013 17:08   

kasa jest ale kartek ni ma :grin:
"Łatwo jest mówić o Polsce, trudniej dla niej pracować, jeszcze trudniej umrzeć, a najtrudniej cierpieć." Napis wyryty przez torturowanego więźnia na ścianie katowni gestapo przy Alei Szucha w Warszawie

Ernst Stavro Blofeld 
Generał

Imię: Ernst
Wysłany: Sob Sty 12, 2013 21:49   

Meta w Szczecinie jest bardzo ok więc pewnie obadam.

Gajax 
Podporucznik

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 00:21   

Kiedy to otwarcie?

Czeh 
Generał

Wysłany: Pią Sty 18, 2013 14:10   

Z tego co widać to na pewno nie perspektywa najblizszych dni , prace adaptacyjne wciąż trwają.

Zosiasamosia 
Chorąży

Wysłany: Pon Sty 21, 2013 11:04   

A dokładniej to gdzie to będzie?

Amator 
Generał

Wysłany: Pon Sty 21, 2013 11:08   

Dawna Baszta :cool:

por.Jaszczuk
Starszy szeregowy

Wysłany: Wto Sty 22, 2013 00:49   

Amator napisał/a:
Dawna Baszta :cool:

Żeby używać sformułowania: "dawna Baszta", to ta Baszta musiała by sobie jakoś na to zasłużyć, tak jak dawna Malowanka, dawne Variette, czy dawny Perfekt...

Nie kojarzę takiej lokalizacji :cool:

Matess 
Starszy szeregowy

Imię: Mateusz
Wysłany: Sro Lut 27, 2013 18:45   

Ktoś był? Jakieś opinie?

Ernst Stavro Blofeld 
Generał

Wysłany: Sro Lut 27, 2013 18:58   

Ja słyszałem, że jest wstęp płatny 15zł więc się nie wybieram.

Matess 
Starszy szeregowy

Imię: Mateusz
Wysłany: Sro Lut 27, 2013 19:08   

Też mnie to trochę odrzuca, dodatkowo piwko podobno koło 7zl, więc wyjście na 2 piwka to ok 30zl, ale z drugiej strony na dłuższe posiedzenie jezeli byłoby miło można się wybrać.

Zdjecia za bardzo nie kuszą(impreza w remizie), zresztą zanim weszliśmy zostaliśmy wyrzuceni za sweter z kapturem. Ochroniarz się zgodził - zostawicie w szatni - ale wlasciciel pokazał nam drogę do bronksu. Przez to zajście odeszła mi ochota na wizytę, życzę rychłej upadłości, ale mimo wszystko ciekawi mnie opinia. Może wcale nie jest tak źle.

cysiek 
Generał

Imię: Stiepan Moroz
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 06:32   

W ramach Wolnego Rynku właściciel postawił na snobizm wychodząc ze słusznego założenia że zakapturzeni w adidasach to nie są ludzie wydający kasę w jedynie słusznych lokalach. :cool:

ewasza12 
Generał

Wysłany: Pią Mar 01, 2013 15:32   

Matess napisał/a:
piwko podobno koło 7zl, więc wyjście na 2 piwka to ok 30zl
No sorry, ale 2 x 7 to 14 a nie 30? I czy to naprawdę źle, że lokal chce być w miarę na poziomie? Że towarzystwo ubranych w wyjściowe i wieczorowe dresy nie każdego cieszy? Dres jest strojem sportowym, a nie takim w którym pokazuje się człowiek na ulicy. sama estetyka dresu za tym przemawia. Nie wiem czy ci, którzy chodzą w tego typu strojach na co dzień i od święta oglądali się kiedyś w lustrze? A jeszcze lepiej na jakimś nagraniu? W dresie można poćwiczyć ewentualnie posprzątać w garażu. Klubo-kawiarnia nie należy do takich miejsc. To moje zdanie, noszącej dres tylko w zaciszu domowym lub na zajęciach sportowych.

cysiek 
Generał

Imię: Stiepan Moroz
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 16:06   

Nie chciałbym się tu wytrząsać ale ponoć samo wejście kosztuje 15 zeta od łepka ..... a piwko to dopiero po ewentualnym wejściu można kupić . :roll:

Ewidentnie jest to Wolnorynkowy lokal który lansuje socjalizm a więc to co ja i Ducy lubimy najbardziej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ewasza12 
Generał

Wysłany: Pią Mar 01, 2013 20:47   

Ponoć ?:) Przed wejściem piwo chciałbyś kupować? A ceny maja normalne, 7 zł za piwo to nie jest jakiś cenowy Everest. jak komuś za drogo, to niech kupuje za 1,90 i pije w domu. Nie rozumiem takich narzekań. Nie byłem, nie piłem ale sobie pomarudze, a co mi tam... Nasza polska mentalność. Albo kompleksy? Wygląda na to, że warto tam się wybrać.

Jak można lansować socjalizm??? Chyba nie widziałeś w innych miastach tego typu kawiarni... Jakie lansowanie?? Polecam PRL we Wrocławiu. Nawet popiersie Lenina mają.

ludek
Kapitan

Wysłany: Pią Mar 01, 2013 21:07   

BEZ jaj PRL Breslau muza polska kilka sal tanecznych ,za kotarą można zapalić bez wychodzenia na zewnątrz do czego na każdej sali bar. :roll:

ewasza12 
Generał

Wysłany: Pią Mar 01, 2013 22:22   

Chodzi o klimat, o sentyment, o czasy PRL, ale to trzeba znać tamte czasy, żeby móc ocenić.

Ernst Stavro Blofeld 
Generał

Wysłany: Pon Mar 04, 2013 13:42   

ewasza12 napisał/a:
Ponoć ?:) Przed wejściem piwo chciałbyś kupować? A ceny maja normalne, 7 zł za piwo to nie jest jakiś cenowy Everest. jak komuś za drogo, to niech kupuje za 1,90 i pije w domu. Nie rozumiem takich narzekań. Nie byłem, nie piłem ale sobie pomarudze, a co mi tam... Nasza polska mentalność. Albo kompleksy? Wygląda na to, że warto tam się wybrać.

7zł to można zapłacić za piwo w Cafe 22, bądź w innym reprezentacyjnym miejscu.

ewasza12 napisał/a:
Chodzi o klimat, o sentyment, o czasy PRL, ale to trzeba znać tamte czasy, żeby móc ocenić.

W Szczecinie jest Meta, Seta i Galareta też z klimatem peerelu. Tani alkohol, wstęp darmowy... i spokój, raczej brak burd. Czego na przykład nie można powiedzieć o gryfińskim Bronxie gdzie piwo jest droższe niż w wyżej wymienionych i czasami jest płatny wstęp (to informacja dla tych, którzy uważają, że jak jest drogo to przyjdą tylko kulturalni ludzie a jak tanio to będzie najgorsza patologia).

A co do popiersia Lenina we Wrocławiu to należy tylko załamać ręce. Już widzę te lamenty i zmasowany atak jakby ktoś postawił w knajpie popiersie Hitlera. A to ten sam kaliber zbrodniarza.

Scarlett 
Generał

Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 20:34   

Ernst Stavro Blofeld napisał/a:
A co do popiersia Lenina we Wrocławiu to należy tylko załamać ręce. Już widzę te lamenty i zmasowany atak jakby ktoś postawił w knajpie popiersie Hitlera. A to ten sam kaliber zbrodniarza.

Ten sam.

W Karpaczu w knajpce „Aurora” wiszą Leniny, Staliny, Breżniewy, wszystko trochę różnej maści, bo są też Walentyna Tiereszkowa i Gagarin, plakaty Sojuza i nasze socrealistyczne.
Ludziska jedzą, smakuje im (w karcie „ruskie które nie wyszły”, inne ciekawe potrawy i oryginalnie podane), jest średnio drogo (albo średnio tanio – zależy od punktu widzenia).
Nie ma mowy o nabawieniu się niestrawności pod żadnym względem. :wink:

Dlaczego?
Np. Stalin wisi na drzwiach toalety. Breżniew nad barkiem. :wink:
Konwencja wyraźnie prześmiewcza, kpiny tego okresu.
To można przełknąć.

------------------------------

[ Dodano: Pon Mar 04, 2013 20:42 ]
Acha, wejściówek żadnych nie było, piwo kosztowało 6 zł, (nie wiem, jak w tym roku).
Muzyczka przygrywała też w klimacie.
Można było zejść ze szlaków i prosto w takim ubraniu wejść i się posilić.

Odpowiedz do tematu