www.gryfino.info Strona Główna www.gryfino.info
Forum Portal Mieszkańców Gryfina

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ortodonta w Gryfinie
Autor Wiadomość
Bongo
Starszy szeregowy

Wysłany: Wto Lip 06, 2010 17:32   Ortodonta w Gryfinie

Jaki jest najlepszy dentysta-ortodonta (zakładanie apartów - stałe, zdejmowane) w Gryfinie? Kogo polecacie, kogo odradzacie?

ewasza12 
Generał

Wysłany: Wto Lip 06, 2010 19:13   

Pani Maja z Kamieniczki. Córka właśnie zdjęła, widać efekty :)

konto_usuniete_49834f
Generał

Wysłany: Pią Lip 09, 2010 00:11   

ewasza12 napisał/a:
Pani Maja z Kamieniczki

Przecie na zwolnieniu...? Chyba, że jako ortodonta nie.

PS. Temat spadł mi z nieba.

ewasza12 
Generał

Wysłany: Pią Lip 09, 2010 09:00   

Powinno być "U Pani Mai w Kamieniczce - jest świetna ortodontka.

mareks 
Generał

Wysłany: Pią Lip 09, 2010 22:27   

ewasza12 napisał/a:
jest świetna ortodontka.
No zapewne...Za komuny,to tak na początku lat 70-tych wożono mnie do ortodonty do szpitala na Piotra Skargi...Tego wojskowego,b..... .. darmo.. :???:

black_angel 
Pułkownik

Imię: Monika
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 09:38   

Ja się ostatnio dowiadywałam że w Szczecinie jest miejsce (ortodonta, czy coś) gdzie w jakiejś części aparaty są finansowane przez ... i tutaj się zacinam bo nie będę zmyślać. No ale są ;)

ewasza12 
Generał

Wysłany: Sob Lip 10, 2010 20:20   

mareks, moje dziecko, najstarsze, do dziś nie dostało wezwania do ortodonty w naszej przychodni, zgłoszony był tak gdzieś w roku 87 :mrgreen: Ja tez miałam darmo "prostowane", ale na Pomorzanach :mrgreen: Aniołku, refundacja z naszego przekochanego, ulubionego przeze mnie NFZ-tu, ale podejrzewam, że kolejki tam są niewąskie. NFZ raczej chroni siebie, niż zdrowie :neutral:

Gosia 
Podporucznik

Imię: Gosia
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 23:42   

taak, w kamienicy jest super ortodontka;) minął rok i mam proste zęby, ceny wizyt w stosunku do cen zasłyszanych od innych osób(z innych gabinetów) są mniejsze, nie licząc, że dentystów również mają świetnych i każdy problem rozwiążą ;) tylko szkoda, że Pani Maja na zwolnieniu. (i nie mam ukrytego celu w chwaleniu ich, po prostu nigdzie indziej bym nie poszła, choćbym niewiadomo gdzie mieszkała :lol: )

ewasza12 
Generał

Wysłany: Pon Lip 12, 2010 11:50   

I to mówi ktoś, kto potrafi zdrzemnąć się na fotelu dentystycznym.... :facepalm

Gosia 
Podporucznik

Imię: Gosia
Wysłany: Sro Lip 14, 2010 00:45   

ale wizyte w naszej publicznej przychodni pamietam do dzisiaj :shock: a miałam może 6 lat :shock: nigdy więcej

maale 
Starszy szeregowy

Wysłany: Sro Lip 21, 2010 10:45   

ja chodzę do gabinetu na "górce" S-dent. Ortodontka pani Joasia Gadomska super, nie mam zastrzeżeń, ale organizacja pracy w gabinecie hmm... taka sobie, zapisują za dużo ludzi do możliwości przerobowych, opóźnienia czasami godzinne...

DenRyg
Chorąży

Wysłany: Pon Lip 11, 2011 20:57   

Hehehe, to ja może się wypowiem na temat gabinetu Pani doktor K. :D Właśnie wróciłem z jej gabinetu, gdzie Pani odmówiła mi dokończenia leczenia.
W związku z tym, że ZAWSZE czekałem ok. 2h w kolejce (mimo umawiania się na konkretną godzinę) postanowiłem zmienić ortodontę. Zadzwoniłem, spytałem się czy mogę zdjąć u nich aparat, który miałem ściągać i resztę leczenia (normalny aparat) zrobić gdzie indziej, usłyszałem że w sumie nie powinno się tak robić bo powinno robić się wszystko u jednego, no ale jeśli mi zależy to nie powinno być problemu. A więc: aparat miałem ściągać w połowie czerwca, w związku z tym na kontroli w marcu Pani doktor powiedziała, żebym zadzwonił pod koniec maja i umówił się właśnie na połowę czerwca. Tak też zrobiłem, ale pani pielęgniarka powiedziała że Pani doktor wyjeżdża na urlop czy coś takiego, suma sumarum do dziś wykonałem 4 telefony w sprawie umawiania się (a minął już prawie miesiąc czasu odkąd powinienem mieć ściągnięty aparat). Dzisiaj wykonałem ostatni (czwarty) telefon i umówiłem się na godzinę 19. Oczywiście do gabinetu wszedłem o 20 ze względu na opóźnienie, aczkolwiek nie byłem tym zdziwiony ze względu na dotychczasowe doświadczenie. Pani w gabinecie powiedziała, że jeśli ściągnę ten aparat (Hyrax na rozszerzanie szczęki) to muszę założyć normalny aparat na ułożenie zębów na swoim miejscu, w związku z tym jeżeli nie chce leczyć się u niej to muszę znaleźć sobie takiego ortodontę, który podejmie się zdjęcia tego aparatu i dokończy leczenie moich nieprostych zębów :D także siedzę sobie właśnie teraz w domu z niezbyt pocieszoną miną gdyż aparat strasznie w normalnym funkcjonowaniu przeszkadza i narazie nie zapowiada się na to bym ten aparat gdzieś ściągnął... I tak to właśnie w naszym kraju jest :D jak za darmo to problemy, no i jak widać nawet zostawiając kuuupe kasy prywatnie zostaje na lodzie... Chyba jedynym rozwiązaniem jest to, żebym sam go sobie wyrwał i poszedł gdzie indziej, bo narazie nie mam ortodonty który chciałby mi ten aparat zdjąć :D Normalnie Bosko ^^
także podsumowując gabinet Pani K. (bodajże przy ulicy parkowej) Odradzam w 100% za brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, w 10000% za organizacje pracy no itd. itp. :D

leonardo
Szeregowy

Wysłany: Nie Lis 27, 2011 10:32   

DenRyg napisał/a:
Hehehe, to ja może się wypowiem na temat gabinetu Pani doktor K. :D Właśnie wróciłem z jej gabinetu, gdzie Pani odmówiła mi dokończenia leczenia.
W związku z tym, że ZAWSZE czekałem ok. 2h w kolejce (mimo umawiania się na konkretną godzinę) postanowiłem zmienić ortodontę. Zadzwoniłem, spytałem się czy mogę zdjąć u nich aparat, który miałem ściągać i resztę leczenia (normalny aparat) zrobić gdzie indziej, usłyszałem że w sumie nie powinno się tak robić bo powinno robić się wszystko u jednego, no ale jeśli mi zależy to nie powinno być problemu. A więc: aparat miałem ściągać w połowie czerwca, w związku z tym na kontroli w marcu Pani doktor powiedziała, żebym zadzwonił pod koniec maja i umówił się właśnie na połowę czerwca. Tak też zrobiłem, ale pani pielęgniarka powiedziała że Pani doktor wyjeżdża na urlop czy coś takiego, suma sumarum do dziś wykonałem 4 telefony w sprawie umawiania się (a minął już prawie miesiąc czasu odkąd powinienem mieć ściągnięty aparat). Dzisiaj wykonałem ostatni (czwarty) telefon i umówiłem się na godzinę 19. Oczywiście do gabinetu wszedłem o 20 ze względu na opóźnienie, aczkolwiek nie byłem tym zdziwiony ze względu na dotychczasowe doświadczenie. Pani w gabinecie powiedziała, że jeśli ściągnę ten aparat (Hyrax na rozszerzanie szczęki) to muszę założyć normalny aparat na ułożenie zębów na swoim miejscu, w związku z tym jeżeli nie chce leczyć się u niej to muszę znaleźć sobie takiego ortodontę, który podejmie się zdjęcia tego aparatu i dokończy leczenie moich nieprostych zębów :D także siedzę sobie właśnie teraz w domu z niezbyt pocieszoną miną gdyż aparat strasznie w normalnym funkcjonowaniu przeszkadza i narazie nie zapowiada się na to bym ten aparat gdzieś ściągnął... I tak to właśnie w naszym kraju jest :D jak za darmo to problemy, no i jak widać nawet zostawiając kuuupe kasy prywatnie zostaje na lodzie... Chyba jedynym rozwiązaniem jest to, żebym sam go sobie wyrwał i poszedł gdzie indziej, bo narazie nie mam ortodonty który chciałby mi ten aparat zdjąć :D Normalnie Bosko ^^
także podsumowując gabinet Pani K. (bodajże przy ulicy parkowej) Odradzam w 100% za brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, w 10000% za organizacje pracy no itd. itp. :D

Witam,

strasznie mylisz pojęcia : Pani K.,u której się leczę od lat, nie jest ortodontą ,ale dentystą ogólnym, b. dobrym z resztą- a byłem u wielu. Po drugie też leczę się ortodontycznie w tym gabinecie,ale u Pani Joasi (przyjmuje też w innych gabinetach w Gryfinie ) ,która przyjmuje też tu od lat i przyjeżdża ze Szczecina i leczy się u niej kilka osób z mojej rodziny. A opóźnienia,cóż, zdarzają się - nieraz czeka się,ale to pewnie dlatego ,że P.dr nikomu nie odmawia przyjęcia,także osobom z awariami aparatów-stąd pewnie te opóźnienia. Po trzecie z tego co wiem,to nie można tak sobie przerwać leczenia i już,bo Ty tak chcesz.Albo leczę się do końca albo wcale nie zawracam sobie głowy-ja wyszedłem z takiego założenia.

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu