www.gryfino.info Strona Główna www.gryfino.info
Forum Portal Mieszkańców Gryfina

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyżurna apteka - po co komu?
Autor Wiadomość
JK
Szeregowy

Wysłany: Wto Lut 05, 2013 09:17   Dyżurna apteka - po co komu?

Chciałbym bardzo podziękować Panu, który w nocy 30/31.01.2013 miał dyżur w aptece przy ul.Piastów.
Ok godz 23 podjechałem do tejże właśnie apteki po Oscilloccinum dla żony, którą "rozkładało" przeziębienie i czuła się coraz gorzej. Tłumaczyć nie muszę chyba nikomu, w jakim tempie potrafi człowieka rozłożyć. Dodam, że w domu mamy 1miesięcznego maluszka, którego żona karmi piersią, więc zwykłych leków zażywać nie może.
Nie widząc dzwonka, zadzwoniłem pod nr telefonu podany na drzwiach, zważywszy że na pukanie nikt nie odpowiadał. I chyba to był błąd, ponieważ zostałem za to objechany przez pana aptekarza. Poprosiłem o ww lek, którego niestety nie było w aptece. Zapytałem czy może mi Pan coś innego na przeziębienie polecić dla kobiety karmiącej. w odpowiedzi usłyszałem: Do lekarza niech idzie!

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc, jak fachową oceńce sami.
JK

G.Tenno 
Major

Wysłany: Wto Lut 05, 2013 10:04   Re: Dyżurna apteka - po co komu?

JK napisał/a:
Chciałbym bardzo podziękować Panu, który w nocy 30/31.01.2013 miał dyżur w aptece przy ul.Piastów.
Ok godz 23 podjechałem do tejże właśnie apteki po Oscilloccinum dla żony, którą "rozkładało" przeziębienie i czuła się coraz gorzej. Tłumaczyć nie muszę chyba nikomu, w jakim tempie potrafi człowieka rozłożyć. Dodam, że w domu mamy 1miesięcznego maluszka, którego żona karmi piersią, więc zwykłych leków zażywać nie może.
Nie widząc dzwonka, zadzwoniłem pod nr telefonu podany na drzwiach, zważywszy że na pukanie nikt nie odpowiadał. I chyba to był błąd, ponieważ zostałem za to objechany przez pana aptekarza. Poprosiłem o ww lek, którego niestety nie było w aptece. Zapytałem czy może mi Pan coś innego na przeziębienie polecić dla kobiety karmiącej. w odpowiedzi usłyszałem: Do lekarza niech idzie!

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc, jak fachową oceńce sami.
JK

to masakra, to kolejna opinia o tym Panu taka :shock: a apteka to żenada nic nie ma wszystko na zamówienie, a ostatnio usługiwała Pani sprzątająca
"Łatwo jest mówić o Polsce, trudniej dla niej pracować, jeszcze trudniej umrzeć, a najtrudniej cierpieć." Napis wyryty przez torturowanego więźnia na ścianie katowni gestapo przy Alei Szucha w Warszawie

Thauris 
Starszy szeregowy

Imię: Arkadiusz
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 10:15   

Szkoda słów o tej aptece i tym gościu. Facet jest strasznym gburem i chamem. Chciałem kiedyś kupić krople dla małego dziecka i nie wybrałbym się na pewno o 2:00 w nocy gdyby nie było takiej potrzeby. Oczywiście były wielkie fochy i achy i problemy bo........obudziłem jaśnie "pana". Facet ma zawsze problem!!!!

gryfek 
Porucznik

Wysłany: Wto Lut 05, 2013 12:11   

Od kilku lat nie przekroczyłem progu tej apteki i jestem zdrowszy.Brak kompetencji i buractwo tego pana jest znane wszem i wobec. :facepalm

ADA 
Starszy plutonowy

Wysłany: Pią Lut 08, 2013 14:34   

Na Górnym Tarasie na Krasińskiego w aptece nie lepiej. W Nowy Rok mąż poszedł do wspomnianej apteki i usłyszał że jak świat światem to apteki są po to aby realizować w takie dni recepty, a nie syrop dla dziecka przeciwgorączkowy, a kiedy jeszcze poprosił oscillolococcilum, to usłyszał długą wiązankę. Szkoda że tacy ludzie jeszcze pracują :facepalm

oldtimer3
Generał

Wysłany: Pią Lut 08, 2013 15:26   

napewno nieladne zachowanie ale polecam posiadanie w domu niezbednych specyfikow pod reka..szczegolnie jak sie ma malucha

rysiek24 
Podpułkownik

Wysłany: Pią Lut 22, 2013 13:25   

Ja mialem pdobnie w obydwu aptekach ... z łaska obsluzyli :poklon

http://bikepics.com/members/rysiek24/ - moja stajnia

diabel200
Starszy kapral

Wysłany: Sob Mar 02, 2013 20:01   

Niestety to nie jedyne przypadki. Też kiedyś musiałem kupić pilnie lek, dyżurowałą apteka przy przychodni na dole. Widniało jak byk że akurat ta apteka ma dyżur, było coś ok 21, troszkę po. Dzwonek dzwonił ale bez reakcji, postanowilem że zadzwonię telefonem, po 10 próbie wymiękłem:(. Niestety nikt się nie pofatygował, za mną kilka osób rzuciło w eter mięchem i poszliśmy razem ze spuszczonymi głowami.
Po co dyżury pełnią ludzie którzy mają innych w głebokim poszanowaniu?.
Też pracuję na nocne zmiany i do głowy by mi nie przyszło żeby tak olać klietna, wiem że zmęczenie nad ranem może zrobić swoje, można się zdenerwować , ale ludzie koachni zmęczenie nie tłumaczy chamstwa. Po to robią dyżury by służyć ludziom? czy może po to by wisiały sobie karteczki że są dyżury?.
Dziwny system, dziwni ludzie.

Łabek 
Podpułkownik

Imię: Michał
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 08:01   

a apteka na Łużyckiej za dyżur niedzielny bądź nocny dolicza sobie dodatkową prowizję do ceny leku :shock:

quent 
Generał

Wysłany: Pon Mar 04, 2013 09:07   

diabel200 napisał/a:

System dziwny, ludzie normalni.

Benjamin Franklin

robson400 
Kapitan

Imię: paweł
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 13:33   

Łabek napisał/a:
a apteka na Łużyckiej za dyżur niedzielny bądź nocny dolicza sobie dodatkową prowizję do ceny leku :shock:

Jedna z najdroższych aptek i obsługa nieprzyjemna.

Jacek
Starszy kapral

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 18:28   

Ten gość na piastów to burak ćwikłowy. Jedyny sposób na niego to guma i wąskie drzwi.

mareks 
Generał

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 00:03   

quent napisał/a:
diabel200 napisał/a:

To są prywatne apteki,więc nie bardzo rozumiem co chcesz od systemu?

quent 
Generał

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 08:07   

mareks napisał/a:
quent napisał/a:
diabel200 napisał/a:

To są prywatne apteki,więc nie bardzo rozumiem co chcesz od systemu?

Hint: dyżur

Benjamin Franklin

Odpowiedz do tematu